شرکت دنا پویا در سال ۱۳۸۴ به منظور واردات و توزیع لوازم و تجهیزات دندانپزشکی تاسیس گردید و آخرین فناوری های روز دنیا را در این زمینه به خدمت گرفت، تا در عرصه علم و هنر دندانپزشکی تحولاتی شگرف و خلاقانه را به ثمر رساند.
مواد اولیه استفاده شده در ساخت و تولید محصولات تماما از جنس Stainless Steel می باشد. این محصولات شامل انواع فورسپس، الواتور، قلم های ترمیمی، ابزار جرمگیری، جراحی، معاینه، تری های قالبگیری، ابزار و قلم های ایمپلنت، ست رابردم، انواع رترکتور، سوزنگیر و هموستات، انواع کاترها و پلایرها و ابزار ارتودنسی، ابزار و قلم های لابراتواری و ابزار و ظروف استیل می باشد. محصولات این شرکت دارای استانداردهای ISO 9001:2008 ،ISO 13485:2002 ،ISO 13485:2012   CEMARK ،cGMP FDA  مطابق با استانداردهای روز اروپا به پیش می رود. تمامی محصولات این شرکت دارای ۵ سال گارانتی تعویض در صورت تغییر رنگ می باشد.
شرکت دنا پویا مفتخر است که کلیه مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران اخذ نموده است. محصولات D&P نمایانگر کیفیت و خلاقیت منحصر بفرد در تولید تجهیزات دندانپزشکی است. در حال حاضر محصولات این شرکت به بسیاری از ارگان ها، نهادها، دانشگاههای سراسر کشور و کشورهای اروپایی عرضه می شود. شرکت دنا پویا همواره در بیشتر نمایشگاه ها و کنگره های دندانپزشکی داخلی و بین المللی حضوری مستمر و پربار داشته است. این نمایشگاهها شامل:

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی ایران در سالهای پیاپی.
نمایشگاه IDS آلمان در سال های ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷٫
نمایشگاه Dentex بلژیک در سال ۲۰۱۶٫
پنجاه و ششمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران (اکسیدا ۵۶).
پنجاه و هفتمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران (اکسیدا ۵۷).

امید است در سال های آتی با ارائه بهترین کیفیت و خدمات در تولید و ارائه محصولات، رضایت شما دندانپزشکان محترم را بیش از پیش فراهم نماییم.